Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
Lütfen Türkçe Versiyon için Tıklayınız >>> Please Click for English Version >>> Пожалуйста, нажмите на русском >>>
ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLER YAYINLAR REFERANSLAR İLETİŞİM
Gürültü ve Titreşim
ÜRÜN GELİŞTİRME
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
Gürültü ve Titreşim (NVH)
Gürültü & titreşim mühendisliği, müşteri algısına direk etki eden, ürün geliştirme sürecinin önemli bir parçasıdır. Endüstride, yoğunlukla sonlu elemanlar analizleri (finit element analysis) ve test yöntemleri kullanılarak iyileştirme, geliştirme ve ar-ge çalışmaları yapılmaktadır.
Detaylar...
Yapısal Dayanım
Amacımız müşterilerin sorunlarına hızlı, pratik ve ucuz çözümler üretmektir. Bir mühendislik çözüm ortağı / partneridir. Sunduğu hizmetler otomotiv, beyaz eşya, imalat sanayi, biomedikal, savunma alanlarına yöneliktir.
Detaylar...
Çevresel Gürültü Ölçümü ve Azaltımı
İnsan vücudu, bilim adamlarının uzun yıllardır üzerinde çalıştıkları, karmaşık bir makinadır. Günümüze halen devam eden araştırmalar, biomekanik adı verilen yeni bir bilim alanının ortaya çıkmasına neden olmuştur.
Detaylar...
Mekanik Tasarım

Detaylar...
Akışkanlar Dinamiği (CFD)

Detaylar...
Optimizasyon (Hafifletme ve Ucuzlatma)
Artan rekabet ile beraber kısıtlamaların artması ve buna bağlı olarak ağırlık ve malzeme kullanımının azaltılması gerekliliği, optimizasyon adımını ürün geliştirme çalışması içinde kaçınılmaz kılmıştır. Topoloji ve şekil optimizasyonu çalışması ile üretime uygun, robust, ucuz ve etkisiz ağırlığa sahip olmayan, hedefleri ve gereksinimleri karşılayan bir ürün elde edilebilir.
Detaylar...
Eğitim

Detaylar...
KOBİ PAKETİ

Detaylar...
  1