Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
Lütfen Türkçe Versiyon için Tıklayınız >>> Please Click for English Version >>> Пожалуйста, нажмите на русском >>>
ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLER YAYINLAR REFERANSLAR İLETİŞİM
Gürültü ve Titreşim (NVH)
Yapısal Dayanım
Çevresel Gürültü Ölçümü ve Azaltımı
Mekanik Tasarım
Akışkanlar Dinamiği (CFD)
Optimizasyon (Hafifletme ve Ucuzlatma)
Eğitim
KOBİ PAKETİ
KOBİ PAKETİ
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
Novosim Mühendislik, ülkemizdeki KOBİ'lerin ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı çözümler üretmiştir. Özellikle ürün geliştirme ve Ar-Ge desteklerine ihtiyaç duyan kobilerimizin, ürünlerini daha rekabetçi hale getirebilmek ve KOBİ büyüklüğüne göre bu çalışmaları uygun maliyetlerle yürütebilmeleri açısından sadece KOBİ'lere yönelik olan iş paketleri geliştirdik.


ÖRNEK İŞ PAKETLERİ

  • Senelik olacak belirlenecek mühendislik "adam x saat" kotası üzerinden çalışma
  • Ayda 2 günü geçmeyecek şekilde danışmanlık hizmetleri
  • İhtiyaç duydukları uzmanlıklar için insan kaynağı oluşturma
  • Test ekipmanı ve yazılım alımı/kiralanması konusunda teknik danışmanlık
  • KOBİ'lere yönelik Ar-Ge teşvik projeleri kapsamında mühendislik ve proje desteği sağlama

1. Senelik Mühendislik "Adam x Saat" Hizmeti Projesi

KOBİ'lerin sene boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ve şirketimiz bünyesinde yer alan bütün uzmanlık alanlarından faydalanabilmelerini sağlamak için geliştirilmiş bir çözümdür. Senelik veya aylık olarak, ihtiyaç duyulabilecek mühendislik desteği ve uzmanlıkları belirlendikten sonra mühendislik hizmeti başlayacaktır. Bu paketin iki önemli avantajı vardır, birincisi, mühendislik saatleri ihtiyaca göre kullanılabilir, bu şekilde senelik paketin içinde kalınarak, ihtiyacın arttığı dönemler ile azaldığı dönemler dengelenebilir. İkinci önemli avantajı ise, şirketimiz bünyesinde bulunan bütün mühendislik alanlarından bu paket içinde faydalanabilme olanağıdır.


2. Aylık Danışmanlık Hizmeti Paketi

Kendi mühendislik ekibini içinde barındıran KOBİ'lere yönelik hazırlanmış olan bu paket sayesinde, ekibin ilgili konularda eğitilmesi ve tecrübelerinin arttırılması amaçlanmıştır. Bu paket içinde, talep ederseniz şirketiniz bünyesinde hizmet verilebilmektedir. 

3. İnsan Kaynağı Desteği Paketi

Belirli bir uzmanlık için, tecrübeli insan kaynağına ihtiyaç duyan KOBİ’lere, talep ettikleri süre boyunca,  bu paket kapsamında destek verilmektedir. 


4. Test Ekipmanı ve Yazılım Alımı/Kiralanması Danışmanlık Paketi

Novosim bünyesinde bulunan mühendislerimiz, ürün geliştirme sürecinde kullanılan yazılım ve donanımlarda önemli bir tecrübeye sahiptir. Bu konularda yatırım yapmayı düşünen KOBİ'lerimize, doğru ekipmanların, ölçüm modüllerinin, test sensörlerinin ve yazılımların seçimi için danışmanlık desteği verilerek, yatırım aşamasında bütçenizin uygun bir şekilde harcanması ve gerekli olmayacak ekipmanlar için yatırım yapmanız engellenmiş olacaktır.  


5. KOSGEB Teşvik Projesi Desteği Paketi

Kosgeb desteklerinden faydalanmak isteyen KOBİ’lerimiz için proje fikri geliştirme ve ar-ge içerikli projelerinin geliştirilmesinde ve yazılmasında bu paket kapsamında destek verilmektedir. Bu desteğin amacı, proje fikri geliştirme, projelendirme ve proje bütçesi ve zaman planı konusunda tecrübesi yeterli olmayan firmalara, hem bu konularda destek vermek, hem de gerekli olabilecek mühendislik desteğini paket içinde sağlamaktır. 

Lütfen sorularınız ve diğer talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Tel: 0 216 345 2092     Faks: 0 216 345 2094     E-mail: info@novosim.com